10 žingsnių, kad galėtumėte laisvai samdytis šiais metais

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 16 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 21 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
Джо Диспенза  Исцеление в потоке жизни.Joe Dispenza. Healing in the Flow of Life
Video.: Джо Диспенза Исцеление в потоке жизни.Joe Dispenza. Healing in the Flow of Life

Turinys

Ar jūs visada mėgavote laisvai samdomą gyvenimą, bet dar neturėjote pasitikėjimo ar galimybės žengti žingsnį? Ar nerimaujate, kad tai ne jums, ar tiesiog nežinote, nuo ko pradėti?

Mes norime padėti jums įsitvirtinti kaip savarankiškai dirbantis profesionalas. Perskaitykite mūsų pagrindinį 10 žingsnių vadovą laisvai samdomiems darbuotojams šiais metais ...

01. Įsitikinkite, kad tai jums tinka

Pirmiausia, pirmiausia, ir tai yra svarbu: laisvai samdomas darbas nėra tinkamas visiems. Tikėtina, kad praleisite daug laiko dirbdami vieni, nėra garantuotų pajamų ir turėsite visą atsakomybę už viską - nuo naujo darbo laimėjimo iki savęs vertinimo deklaracijos pateikimo.

Tačiau visa atsakomybė už viską yra įdomi ir potencialiai bauginanti. Galite tiksliai pasirinkti, ką ir kada dirbate. Nėra perdėto viršininko, kuris jums pasakytų, ką daryti. Ir bent jau teoriškai yra galimybių uždirbti daugiau pinigų, jei teisingai žaidi savo kortomis.


Jei šiuo metu dirbate, pirmiausia išbandykite vandenį pasitelkdami ne laisvalaikio darbuotojus. Tai puikus būdas pradėti pajusti kontaktus potencialiems kontaktams, pamatyti, kokios galimybės ten yra, ir išbandyti, ar esate pasirengęs pats valdyti visą procesą.

Be to, kadangi uždirbsite papildomų pinigų dienos darbe, tai taip pat padės jums atlikti antrą žingsnį ...

02. Suteikite sau finansinį rezervą

Jei nusprendėte, kad laisvai samdomas gyvenimas jums skirtas, laikykite arklius prieš per daug jaudindamiesi ir paduokite savo pranešimą. Atminkite, kad prarasite reguliarias, patikimas pajamas.

Kontaktų užmezgimas gali užtrukti, taip pat gali užmegzti „gyvai“ mokantys projektai - ir net jei pradėsite dirbti pirmą dieną, sąskaitoms apmokėti vis tiek prireikia mažiausiai 30 dienų, dažnai ilgiau.

Sutaupymai yra būtini norint suteikti sau tinkamą buferį. Jei įmanoma, prieš išvykdami pasistenkite, kad banke būtų trijų mėnesių darbo užmokesčio ekvivalentas - čia pirmiausia padės laisvai samdomas darbas ne darbo metu.


03. Pagalvokite, kur norėtumėte dirbti

Toliau reikia pagalvoti, kur planuojate įkurti savo laisvai samdomų darbuotojų bazę. Tai padės nustatyti, į kokią įrangą reikia investuoti, taip pat daugelį kitų veiksnių.

Darbas namuose yra įprastas pasirinkimas, ypač jei turite atsarginį miegamąjį, kurį galėsite paversti biuru. Gundantis išlipti iš lovos ir pradėti dirbti su pižama, turint atskirą, tam skirtą zoną, bus lengviau nubrėžti ribą tarp darbo ir žaidimo.

Bendros darbo vietos tampa vis populiaresnės, be to, jūs gausite paruoštą biuro įrangą kartu su kolegomis, su kuriais galėsite pabendrauti, taip pat gausite darbo vietą atskirai nuo jūsų namų.

Teoriškai vis dėlto galima dirbti iš bet kur, jei tik turite reikiamą įrangą ir padorų „WiFi“. Nors aštuonias valandas per dieną dirbti mėgstamoje kavinėje tikriausiai nėra praktiška, puiku turėti galimybę pasirinkti, kai to reikia.


04. Investuokite į padorų aparatūrą

Štai kur jūsų sąrankos išlaidos gali greitai išaugti. Nusprendę, kur būsite įsikūrę, geriau įsivaizduosite, kokios aparatūros ir kitos įrangos jums iš tikrųjų reikia.

Nesusigundykite iškart aplaistyti visais naujausiais įtaisais, nebent jie būtini norint pradėti dirbti. Paskutinis dalykas, ko norite, yra valgyti per savo finansinį rezervą ir atsidurti skolose vien todėl, kad „Apple“ išvedė blizgesnį modelį.

Apsvarstykite, ką veiksite, kur ir kaip, ir rinkitės atitinkamai. Nepamirškite stebėti visų sąskaitų faktūrų ir kvitų pirkimo vietoje, nes dabar tai yra atskaitytini mokesčiai.

05. Pasirinkite tinkamą kūrybinę programinę įrangą

Nepraleisite kaip laisvai samdomas dizaineris be kūrybinės programinės įrangos, kurios reikia norint iš tikrųjų kurti daiktus. Kaip ir aparatūros atveju, skirkite laiko apsvarstyti, ko jums iš tikrųjų reikia nuo pat pirmos dienos - visada galite pridėti dalykų vėliau.

Tikėtina, kad „Adobe Creative Cloud“ bus šalia jūsų sąrašo viršaus, o jei esate daugiadisciplininis dizaineris, nereikės rinktis viso metinio paketo, net jei reguliariai naudosite tik tris ar keturias programas.

Vis dėlto čia būk sąžiningas sau - jei visą laiką praleidi „Photoshop“, fotografijos planas yra labai vertinga. Jei naudojate tik „Illustrator“ ir „InDesign“, du metiniai vienos programos abonementai yra pigesni.

Tačiau yra „Adobe“ alternatyvų - pavyzdžiui, puikus „Serif“ „Affinity Designer“ ir „Affinity Photo“ - atlikite tyrimus.

06. Raskite jums tinkančių verslo įrankių

Vis dėlto tai nėra viskas apie kūrybinę programinę įrangą. Kai esate laisvai samdomas, turite ne tik kurti, bet ir daugybę kitų dalykų: pavyzdžiui, sąskaitų faktūrų išrašymas, apskaita ir projektų valdymas.

Yra begalė įrankių, padedančių išspręsti šias būtinas savarankiško darbo blogybes, ir dažnai yra nemokama bandomoji versija, kad galėtumėte išbandyti tai, kas jums ir jūsų darbo eigai yra geriausia.

„FreeAgent“ ir „Solo“ yra puikūs mėnesio prenumeratos įrankiai, leidžiantys sekti išlaidas, sąskaitas faktūras ir kitas apskaitos būtinybes, o „Asana“ ir „Trello“ padeda valdyti projektą.

Gali būti pagunda kuo greičiau įsitraukti į savo pirmąjį projektą - juk jums reikia tų pinigų, kad galėtum pradėti riedėti. Tačiau nesigailėsite, kad pasistengėte, kad šie dalykai būtų sutvarkyti anksčiau nei vėliau.

07. Sukurkite internetinę svetainę verslui kurti

Kaip laisvai samdomas darbuotojas, tinkama svetainė yra absoliučiai būtina, tačiau tai neturi būti didžiulės išlaidos. Atsisėskite ir išsiaiškinkite, ko jums reikia norint, kad būtumėte prisijungę prie interneto, tada išnagrinėkite kai kuriuos turimus įrankius.

Jei jūsų paslaugos apima interneto dizainą, tai yra gera proga praktikuoti tai, ką skelbiate, ir jūs jau žinote, ką darote. Tačiau iliustratoriams ar dizaineriams, neturintiems žiniatinklio įgūdžių, yra tiek daug šabloninių įrankių, kad būtų galima sukurti portfelį, kad jums netrūks galimybių.

Taip pat verta užregistruoti įsimintiną domeno vardą, kad suteiktumėte daugiau profesionalių pranašumų savo laisvai samdomų el. Pašto adresų ir svetainės atžvilgiu - tai gali būti tik jūsų vardas arba galvokite kūrybiškiau.

Logotipas, kaip laisvai samdomas vertėjas, nebūtinai yra būtinas, bent jau tada, kai pradedate pirmą kartą, tačiau tai yra puiki proga parodyti savo dizaino įgūdžius šiek tiek savęs ženklo, jei tai padarysite. Prieš investuodami į savo kanceliarines prekes įsitikinkite, kad visa tai buvo surūšiuota.

08. Atsispausdinkite raštinės reikmenis

Kai sukursite savo portfelio svetainę, profesionaliai atrodantį el. Pašto adresą ir logotipą, jei nuspręsite, atėjo laikas apjungti visą tą esminę informaciją apie kai kurias kokybiškas verslo kanceliarines prekes.

Laiškų blankai ir komplimentų lapeliai iš pradžių gali būti ne jūsų sąrašo viršuje, tačiau puiki vizitinė kortelė ir galbūt keletas savireklamos atvirukų ar lipdukų, kuriuos norite siųsti potencialiems klientams, yra puikus būdas sužinoti savo vardą.

moo.com siūlo fantastišką paslaugų ir paketų asortimentą, atitinkantį jūsų individualius poreikius. Vizitinės kortelės svyruoja nuo tiesiai 298 gm medvilnės iki ypač storo 600 gm liukso.

09. Paimk save ten

Gavę naujas šilkines vizitines korteles, jums reikia ką nors padovanoti. Nors potencialiems klientams labai patiks, kai įraše gausite gražią savireklamos dalį, niekas nepakeis susitikimų su žmonėmis akis į akį ir vizitinės kortelės paspaudimo į rankas po įdomaus pokalbio prie alaus.

Reguliarūs renginiai, tokie kaip „Glug“, vyksta viso pasaulio miestuose ir suteikia jums galimybę pabendrauti su bendraminčiais, kūrybingais žmonėmis, potencialiais klientais ir bendradarbiais neoficialioje, įkvepiančioje aplinkoje.

Didesnė investicija būtų dalyvauti visavertėje kūrybinėje konferencijoje, tokioje kaip „D&AD“ festivalis Londone, „OFFF“ Barselonoje, „TYPO“ Berlyne ar „OFFSET“ Dubline - visa tai yra fantastinės galimybės įkvėpti ir susitikti su įdomiais žmonėmis.

10. Nepamirškite atidėti mokesčių!

Naudodami savo apskaitos programinę įrangą, kad galėtumėte sekti visas savo pajamas ir išlaidas, bus daug lengviau pateikti tą bauginamą mokesčių deklaraciją - nepamirškite saugoti ir visų kvitų.

Tačiau puikiai surengta mokesčių deklaracija nėra naudinga, jei iš tikrųjų negalite apmokėti vėliau gautos sąskaitos. Atminkite, kad visos pajamos, kurias gaunate dabar, kai esate laisvai samdomas asmuo, yra neatskaičius mokesčių - ir jums reikės sutaupyti nemažą jų dalį (rekomenduojame 20 procentų savo pajamų kiekvieną mėnesį) sumokėti vėliau.

Jei grynųjų pinigų srautas tam tikrą mėnesį yra sunkus, gali būti pagunda pasinerti į tuos pinigus, kad viskas liktų tikėtina. Ir tai yra gerai, jei tik kartais tai atsitinka ir jūs papildote lėšas, kai vėl praplaunate.

Tačiau neleiskite, kad visas kruopštus pasirengimas, kurį atlikote, kad pasiektumėte 10 žingsnį, eitų veltui ir galų gale būtų suluošintas mokesčių sąskaitos, kurios negalite sumokėti.

Rekomenduojamas
Man patinka dirbti su interneto dizaineriais, kurie negali koduoti
Toliau

Man patinka dirbti su interneto dizaineriais, kurie negali koduoti

Kiekvieną kartą „Twitter“ tinkle pa irodo ena argumenta : „Ar žiniatinklio dizaineriai turėtų ugebėti koduoti?“ At akyma beveik vi ada yra aišku žiniatinklio bendruomenė „taip“. Bet aš ne utinku.Prieš...
Kaip pridėti vaizdų perspektyvą
Toliau

Kaip pridėti vaizdų perspektyvą

tengie i uteikti avo darbui tvirtą per pektyvo jau mą? „Photo hop“ ir „Illu trator“ įmontuoti per pektyviniai įrankiai, kurie padė (pvz., „Photo hop“ pu telėkite Redaguoti> Per pektyvini metmeny )...
Naujų domenų vardų pavojai
Toliau

Naujų domenų vardų pavojai

Ar žinojote, kad yra .travel domeno varda ? Ne daugeli tai daro. Bet iš tikrųjų ji buvo prieinama beveik eptyneriu metu .Vi dėlto, jei „Google“ ieško ite ato togų terminų, jum pa i ek pamatyti .travel...