8 žingsniai kuriant tobulą infografiką

Autorius: Louise Ward
Kūrybos Data: 3 Vasario Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 18 Gegužė 2024
Anonim
Biologijos bendrosios programos ir įgyvendinimo rekomendacijų pristatymas
Video.: Biologijos bendrosios programos ir įgyvendinimo rekomendacijų pristatymas

Turinys

Praėjusį mėnesį, mielai grauždamasis kanapių užkandį ir gurkšnodamas kokteilį kas mėnesį organizuojamame „Aš esu moteris“ tinklo renginyje, kalbėjausi su keliomis verslininkėmis ir buvo užduotas akivaizdus klausimas: „Taigi, ką tu darai?“ Pradėjau paaiškinti kai kurias mano siūlomas paslaugas, įskaitant spausdintą / internetinį dizainą, iliustraciją ir infografinį dizainą, ir pastebėjau porą tuščių veidų tarp moterų. - Kas yra infografika?

Man kilo mintis, kad tai yra dažniausiai užduodamas klausimas - net kai į mane kreipėsi naujas klientas, norintis infografijos! Dažnai jie net nežino, kas tiksliai yra vienas, tačiau girdėjo, kad tai puiki rinkodaros priemonė verslui, todėl nori užsakyti savo.

Taigi, tikėdamasis demistifikuoti infografinio projektavimo procesą ir, tikiuosi, pasidalinti patarimais, kaip sukurti puikias infografijas, pristatau savo infografinio dizaino vadovą. Mėgautis!


01. Kas yra infografija?

Tiesiog infografika yra informacinė grafika, vizualiai interpretuojama informacija arba duomenys, dar vadinami duomenų vizualizacija. Tai puikus būdas paversti sudėtingą ar painų dalyką lengvai virškinama ir estetiškai žiūrovui patiriama patirtimi.

Tai gali būti puikiai efektyvus produkto rinkodaros būdas, patirties reklamavimas, bet kokio dalyko, apie kurį galite galvoti, ugdymas ir informuotumas. Puikus dizainas gali sužavėti, pakerėti ir įkvėpti žmones veikti.

Šiame informaciniame amžiuje, kai yra tiek daug informacijos, kad būtų galima suvirškinti ir konkuruoti tarpusavyje, vaizdas, sumanus tipografijos naudojimas ir gerai apgalvotas pasakojimas gali tą istoriją pasakyti daug greičiau ir efektyviau.


Jie gali būti itin veiksminga skaitmeninės rinkodaros kampanijos priemonė, todėl juos taip lengvai naudoja mažos įmonės ir didžiulės organizacijos. Net Baltieji rūmai spjaudosi į savo pačių infografiką (kai kurie geri, o kiti labai blogi; apie tai vėliau).

Tada nenuostabu, kad iliustratoriams ir dizaineriams visur yra pavesta dažniau sukurti šias nuostabias priemones.

Per pastaruosius dvejus metus infografijos komisiniai iš esmės išaugo, ir aš pamažu kaupiu nemažą dizainų portfelį įvairiems klientams. Likusioje šio straipsnio dalyje pasidalinsiu savo patarimais, kaip juos tinkamai ištaisyti.

02. Žinok savo dalyką

Kai kurie klientai kreipsis į jus su gerai apgalvota trumpa informacija, visu ištirtu ir redaguotu turiniu bei duomenimis ir pasirengę naudoti. Kai kurie netgi gali turėti grubų vielos rėmą, spalvų paletės surūšiuotos ir pateikia jums puikų prekės ženklo gairių rinkinį ir jūs einate.

Prieš pradėdami viską atidžiai perskaitykite ir skirkite šiek tiek papildomo laiko, kol atliksite savo tyrimus. Net jei tai yra tema, kurią nežinote miglotai, svarbu žinoti, ką bendraujate, nes tai paveiks balso toną ir jūsų kuriamų vaizdų stilių.


Kitais atvejais gali kreiptis į klientą, kuris ne visai žino, kas yra infografika, žino, kad turėtų jais naudotis, bet tik neaiškiai supranta, ko jiems reikia. Tokiu atveju dizaineris virsta tyrėju, redaktoriumi, tekstų kūrėju ir projektų vadovu. Tai yra įdomiausios infografikos, kurias reikia dirbti, tačiau neabejotinai yra didžiausias iššūkis.

Nurodyti klientui procesą gali būti puiki patirtis. Tiek daug sužinoti apie naują dalyką, tiek kontroliuoti turinį ir trumpumą yra labai malonu. Tačiau prieš šokant tiesiai į dizainą reikia daug ką apsvarstyti.

Būkite organizuotas. Sužinokite, kas yra pranešimas, koks yra bendras raginimas veikti, jei toks yra ir kam klientas turi pranešti pranešimą. Galite pastebėti, kad jums reikės vadovautis kliento sprendimais sprendžiant šiuos klausimus, tačiau svarbu anksti juos sutvarkyti.

Toliau galite skaityti, tirti ir lyginti duomenis ir turinį. Tai reiškia, kad reikia rasti temai aktualių straipsnių ir knygų ir surinkti informacijos skiltis, kurios padės perduoti pranešimą.

03. Turėkite planą

Surinkę informaciją arba gavę visą informaciją, naudinga susimąstyti apie tai, kaip pasakoti istoriją su duomenimis. Infografijai reikalingas pasakojimas ir srautas. Iš esmės jūs kuriate vizualinę kelionę per tam tikrą dalyką ir kiekvienai istorijai mums reikia pradžios, vidurio ir pabaigos.

Pavyzdžiui, pažvelkite į žemiau pateiktą „Maytech“ infografiką. Pavadinimu „Ar žinote, kur yra jūsų duomenys?“ Buvo siekiama padidinti IT specialistų ir įmonių direktorių informuotumą apie keitimosi duomenimis stebėjimo ir saugos politikos atnaujinimo svarbą.

Taigi, pradžia yra įvadas į duomenis, kaip juos kuriame, kiek sukuriame, iš kur jie atsiranda, ir šiek tiek istorijos. Viduryje yra visi šie duomenys ir kas juos saugo, ir pavojai nežinant, kur yra duomenys. Pabaiga yra ateities perspektyva ir kyla klausimas: "Ar žinote, kur yra jūsų duomenys?"

Yra aiškus srautas ir pasakojimas. Prieš pradėdami projektavimo procesą, turėsite susieti visą savo turinį ir savo istoriją. Rūšiuokite turinį ir redaguokite, redaguokite, redaguokite, kol turėsite savo istoriją, ir tada suskirstykite į dalis. Aiškiai apibrėžti skyriai.

Tai yra toks svarbus procesas ir visada geriausia, kad prieš pradėdami dizainą, vielinis rėmas būtų pasirašytas. Nieko nėra blogiau, nei praleisti valandas kuriant dizainą, kuriant įmantrius užsakymus, kad klientas nepatenkintų turiniu.

Jei reikia, prieš pradėdami pateikite klientui ir spalvų paletės bei vaizdo stiliaus idėją, kurią taip pat ketinate naudoti! Taip pat pravartu sužinoti, ar yra kokių nors prekės ženklo gairių, kurių reikia laikytis!

04. Teksto pavertimas vaizdais

Dabar jūs turite savo vielos rėmą patvirtinti savo laiką pradėti konvertuoti šį tekstą ir duomenis į vaizdinę medžiagą. Tai šou atvejis nepasako. Tai tikrai gali būti keblu ir kartais jums gali prireikti trumpo paaiškinimo, kad galėtumėte kartu su savo vaizdais.

Tačiau pabandykite kuo daugiau transformuoti į vaizdus. Kai kuriais atvejais tai nulems, kiek tai įmanoma. Pavyzdžiui, peržiūrėkite šią infografiką, sukurtą apie įtakos ir įtikinėjimo psichologiją.

Pateikti duomenys buvo tiek daug apie buvimą tam tikrose situacijose, kad vaizdams būtinai reikėjo paaiškinimų. Todėl reikėjo subalansuoti tekstą su vaizdais.

Kiti, kur duomenys yra tik faktiniai, daug lengviau sumažinti tekstą beveik nieko arba bent jau įtraukti tekstą į vaizdus. Tokie kaip „Dingo per šešias sekundes“ ir „Kas yra šių dienų baltasis furgonas?“.

05. Nepamesk susidomėjimo!

Kuo ilgiau dirbate prie projekto ir kuo ilgiau kalbate ta pačia tema, kartais lengva prarasti susidomėjimą ir pasinaudoti lengvesniais metodais. Būtent tada yra gera mintis padaryti pertrauką ir vėl apžiūrėti darbą šviežiomis akimis.

Lengva naudoti spalvų blokus ir greitesnes paprastesnes iliustracijas (kartais tai, žinoma, tinka) ir nuorodas su teksto blokais, tačiau tai nebus puikus dizainas ar laimingas klientas.

Vienas pavyzdžių, kurį radau neseniai, buvo ši infografika iš Baltųjų rūmų 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie prezidento Obamos biudžetą. Ši infografika, na ... tai visai ne infografika. Tai šlovinamas sąrašas ir, deja, visiškai praleidžia infografikos esmę.

Svarbiausia iš tikrųjų pagalvoti, kaip galite vizualizuoti kiekvieną duomenų gabalą, o ne tik rašyti gražiu šriftu ir kūrybiškai išdėstyti.

  • Nepraraskite garo ir netingėkite: padarykite pertrauką ir dar kartą apsilankykite.
  • Nebūkite nuobodūs: tikrai pagalvokite, kaip galite pakeisti išdėstymą ir srautą bei padaryti jį įdomesnį.
  • Pabandykite sugalvoti naujų skyrių apibrėžimo ir suskaidymo būdų, bet nepabūkite: vis tiek reikia, kad skaitytojas žinotų, kur ir kokia tvarka jie turėtų atrodyti.

Jei jums trūksta idėjų, kaip ką nors vizualizuoti, atkreipkite į tai dar vieną akį, prieš pradėdami naudoti vidutines pyragų diagramas ir diagramas. Klientas pats galėtų susikurti standartines diagramas, yra daugybė įrankių. Tai nėra tai, dėl ko jie jus samdo. Čia reikia galvoti už rėmų ribų. Kartais tema gali pareikalauti grafiko, tačiau įsitikinkite, kad jį apsirengėte, padarykite su juo kažką unikalaus.

06. Būkite atsargūs su šriftais!

Šriftai, kuriuos naudojame bet kokiame dizaine, yra tokie svarbūs ir gali skirtis tarp puikaus dizaino ir milžiniško galvos skausmo jūsų žiūrovui. Pabandykite apriboti šriftus, kuriuos naudojate, maksimaliai dviem, trimis. Pasirinkite vieną antraštės šriftą, tinkantį jūsų pavadinimams ir subpozicijoms, ir vieną švarų, įskaitomą šriftą, skirtą bet kokiam mažesniam teksto tekstui / užrašams.

Jei jums reikia trečiojo, tikriausiai tai būtų dėl tokių dalykų kaip papildomi faktai, išdėstyti aplink infografiką, ar galbūt labai svarbi statistika, į kurią norite atkreipti dėmesį dar labiau.

Per daug šriftų gali lengvai supainioti akį ir apsunkinti apsisprendimą, kur pirmiausia žiūrėti, ir sutrikdyti srautą bei pasakojimą. Būkite atrankūs ir naudokite šriftų šeimą, kad tinkamai padalytumėte informaciją ir turinį.

Panašiai būkite atsargūs dėl savo tipo dydžio. Pažvelkite į 10 geriausių blogiausių infografikų, pagal „Klientboost“, ir naršykite gana siaubingus tipo sprendimus. Taip pat pagalvokite apie tai, ką sakote su tais šriftais, ir kiek tas šriftas tinka temai.

Galbūt jūs neturite visiško projekto tekstų rašymo valdymo, bet žinote, kas dalyvaus, o kas ne. Įsitikinkite, kad jūsų vardas iškart įsitrauks. Pavyzdžiui, peržiūrėkite šią „Folly Farm“ sukurtą infografiką. Iš pradžių pavadinimas buvo tik 20 gyvūnų faktų.Žinoma, jis daro tai, ką sako ant skardos, tačiau tai nėra labai patrauklus ar skatinantis.

Kaip pažadėti skaitytojui šiek tiek kikenti? Tai paskatintų mane spausti tikrai! Įsitikinkite, kad šriftas yra tinkamas auditorijai ir subjektui, taip pat tinkamas ir pakankamai matomas, kad galėtumėte jį naudoti iki galo. Manau, kad geriausia visada sutvarkyti šriftus prieš pradedant iliustruoti.

07. Šviesus ne visada yra geriausias

Ryški spalvų paletė ne visada reiškia, kad ji automatiškai pritrauks dėmesį. Spalvų pasirinkimas gali pakeisti žmones akimirksniu užsikabinti ar priversti juos pasisukti ir bėgti išsigandus, kad jie apaks nuo puošnumo. Svarbu tai apsvarstyti prieš pradedant.

Žinoma, tai gali pasikeisti, kai jūs tobulinsite dizainą, tačiau atlikę tyrimą geriau suprasite, kas veikia. Pagalvokite apie savo dalyką, auditoriją ir apsvarstykite tokius dalykus kaip spalvų psichologija ir tai, kaip norite, kad vartotojas jaustųsi / mąstytų žiūrėdamas infografiką.

Apsvarstykite, kam tai kuriate; kas jie tokie? Ką jie perka? Pagalvokite, ar tai jūsų reklamuojamas produktas, ar turite sustiprinti prekės ženklą prekės ženklo spalvomis? Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite kokių nors rekomendacijų, kurių turite laikytis.

Panašiai kaip su šriftais, nepersistenkite su spalvų skaičiumi. Akcentams naudokite vieną ar dvi pagrindines spalvas, o galbūt tik dar dvi. Naudokite kirčio spalvas, kad iššifruotumėte skirtingas skiltis ar temas.

08. Įrodymas perskaityti, išbandyti ir patikrinti savo ego ...

Įrodymas perskaitytas! Įrodymas perskaitytas! Įrodymas perskaitytas! Bus taip nemalonu jau nekalbant apie neprofesionalumą, jei klientui išsiųsite gražiai sukurtą infografiką su ryškiomis klaidomis.

Įrodymas perskaitytas! Bus dar gėdingiau, jei jūsų klientas taip pat nepastebės, išleis infografiką ir tada susidurs su komentarų ir skundų cunamiu. Tai neteisingas dėmesys. Vėlgi, nuo to priklauso įrodymai, perskaityti kaip jūsų gyvenimas.

Išbandykite savo infografiką su kai kuriais kolegomis ir tuo, kas gali sugriebti. Ar jis teka, ar gali lengvai pamatyti pasakojimą? Ar tekstas per mažas? Per didelis? Per daug? Per mažai? Ar jūsų šuns iliustracija iš tikrųjų atrodo kaip šuo?

Svarbu patikrinti, ar viskas prasminga kitiems žmonėms. Ta miela jūsų sukurta iliustracija, kuri, jūsų manymu, neabejotinai atrodo kaip šuo, kramtantis kaulą, gali kažkas nematyti. Tas mažas kalambūras, kuris, jūsų manymu, yra toks protingas, gali pasirodyti įžeidžiantis arba tiesiog neturi prasmės! Tai neveikia kaip rinkodaros priemonė, jei tai suprantate tik jūs.

Atminkite, kad tai kuriate ne sau. Jei viskas neveikia, išsiurbkite, patikrinkite savo ego ir pakeiskite. Nėra prasmės skelbti tai, ko tiesiog nepateiksite, net jei manote, kad tai yra kruvinas fantastiškas dalykas. Pasilinksmink!

Žodžiai: Jessica piešia

Jessica Draws yra patyrusi dizainerė, mėgstanti gražų, kūrybišką vaizdinį darbą. Ji yra gaminusi infografiką, iliustracijas, grafiką ir skaitmeninius meno kūrinius prekių ženklams, įskaitant „Sainsbury“, „Go Compare“, IKEA ir Londono moterų kliniką.

Mūsų Rekomendacija
„Nike“ kuria naują atletikos kūno tipografiją
Atrasti

„Nike“ kuria naują atletikos kūno tipografiją

Džordžijo lengvo io atletiko a ociacija turi vieną iš labiau iai atpažį tamų prekė ženklų porto pramonėje. Nuo Džordžijo buldogo iki juodo , raudono ir balto palvų chemo , prekė ženkla yra tapatybė kl...
Laisvai samdomi darbuotojai perspėjo naudotis sutartimis
Atrasti

Laisvai samdomi darbuotojai perspėjo naudotis sutartimis

Nuo tabiai pavadinta „Don't get crewed Over“ vetainė leidžia vaizdo įrašą pavadinimu „Kok jau ma būti lai vai amdomu darbuotoju“. ocialinio ek perimento metu moteri iūlo umokėti penki doleriu už p...
Pagerinkite puslapio įkėlimo laiką
Atrasti

Pagerinkite puslapio įkėlimo laiką

Ši traip ni pirmą kartą pa irodė 232 žurnalo „.net“ žurnale - perkamiau iame pa aulyje žurnale, kirtame interneto dizaineriam ir kūrėjam .Turinio pri tatymo tinklai (CDN), papra čiau tariant, yra žini...