7 labiausiai nekenčiami visų laikų pertvarkymai

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 21 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 17 Gegužė 2024
Anonim
7 DAY TRANSFORMATION beginner tries the MOST POPULAR fitness YouTubers + what i ate (vegan) EP01
Video.: 7 DAY TRANSFORMATION beginner tries the MOST POPULAR fitness YouTubers + what i ate (vegan) EP01

Turinys

Pertvarkymas gali būti pavojingas verslas. Nesvarbu, ar susiduriate su pažįstamu logotipu, populiariomis svetainėmis ar gerai žinomu personažu, jei susipainiojote su dizaino, kurį žmonės žino ir mėgsta, DNR, jūs rizikuojate dėl neigiamos reakcijos - juo labiau, kad šie dienų, kai žmonės gali kreiptis tiesiai į internetą, norėdami pranešti apie savo nepasitenkinimą.

Dažnai tai paprasčiausiai žmonių baimė dėl pokyčių, ir net jei pavargusiam prekės ženklui pateiksite labai reikalingą atnaujinimą, vis tiek atsiras žmonių, kurie nekenčia naujos išvaizdos. Kartais vis dėlto pamatysite įmonę, pristatančią gluminantį ir nepageidaujamą naują logotipą ar prekės ženklą, kuris pritraukia pelnytą įsiutimo srautą (arba bent jau tuo metu atrodo nusipelnęs). Čia yra septyni labiausiai įniršį keliantys pertvarkymai per pastaruosius metus; prieš skaitydami išgerkite šaltų tablečių arba perskaitykite mūsų logotipo kūrimo vadovą, kad sužinotumėte, kaip išvengti savo auditorijos pykčio.

  • 5 logotipų dizainai, kurie jį sukūrė

01. „Twitter“


Pradėkime dideliu pertvarkymu, kuris vis dar sukelia daug pykčio. Didelė populiarios programos ar svetainės pertvarka visada sukels siaubą, tačiau neseniai „Twitter“ išleista naujoji svetainė papiktino jų mases. Ir nesunku suprasti, kodėl; į darbalaukį atnešė viską, ko nekenčiate dėl programos versijos - pavyzdžiui, pakartotinai bandydami parodyti jums svarbiausius „tweets“, o ne chronologinį sąrašą, nepageidaujamą žymių parinktį ir supainiotą išdėstymą.

„Twitter“ požiūriu tai yra prasminga, nes dabar platforma yra progresyvi žiniatinklio programa, veikianti viskuo, vadinasi, jai nereikia išlaikyti krūvos skirtingų versijų. Visiems likusiems vis dėlto tai vis dar yra skausmas; laukiame, kol įsibėgės Stokholmo sindromas.

02. spraga

„Gap“ pražūtingas 2010 m. Logotipo „escapade“ pavyzdys yra vadovėlis, kaip nedaryti perprojektavimo. 24 metų senumo logotipo - santūrio aukšto ir blaivaus serifo teksto darbas ramia tamsiai mėlyna fone - panaikinimas ir jo pakeitimas „Helvetica“ ir gradiento deriniu, žvelgiant atgal, niekada netiko klientams. . Tai išsiskyrė per daug, o drabužių iš „Gap“ niekas neperka, nes nori išsiskirti. Potvynių bangos metu naujas logotipas buvo atimtas per savaitę.


Tačiau žvelgiant į tai po devynerių metų neatrodo labai blogai; šiomis dienomis aplinkui yra tiek minimalių logotipų, kad dabar sunku surinkti tikrą panieką dėl Gapo pastangų. Galbūt tai buvo per daug anksčiau nei savo laiku?

03. „Airbnb“

Priešingai nei nelaimingas „Gap“ logotipo nuotykis, dar kartą peržiūrėkime „Airbnb“ 2014 m. Pertvarkytą antraštę. Kaip ir „Gap“, „Airbnb“ „Bélo“ logotipas nesukėlė kritikos pabaigos, kai jis buvo pristatytas; aukštos koncepcijos „DesignStudio“ kūrinys buvo apibūdintas kaip „išraiška to, ką iš tikrųjų reiškia priklausymas bet kur“, ir turėjo sukelti mintis apie glėbį, žemėlapį ir širdį.

Tačiau visi kiti manė, kad tai labiau panaši į moterų lytinius organus, ir ne tik tai, kad jis buvo ryškiai panašus į įvairius kitus senus logotipus. Tačiau su tokia paprasta forma, be abejo, yra panašumų su bet kokiu kitu dizainu; per metus buvo daugybė atvejų, kai įmonė perėmė minimalią logotipo formą, kuri anksčiau buvo naudojama kitur. Nors „Airbnb“ turėjo pakęsti kritiką ir pašaipas, skirtingai nei „Gap“, ji laikėsi pozicijos, o dabar logotipas gražiai įsitaisė.


04. BP

Prieštaringai vertinamas BP 2000 m. Prekės ženklas, vadovaujamas „Landor Associates“, sugebėjo sukelti pasipiktinimą dviem frontais. Pagrindinis faktorius buvo jo stratosferos kaina: 4,6 mln. Svarų sterlingų už logotipą ir bendros prekės ženklo keitimo išlaidos - 136 mln. Svarų. Tai yra dideli pinigai, bet kai jūs atsižvelgiate į perspektyvą ir veiksnį, kaip išplėsti prekės ženklą visoje pasaulinėje įmonėje, tai nėra taip akiplėša.

Tačiau tikrasis nesėkmė yra pats saulėgrąžų stiliaus logotipas. Sukurta skatinti BP investicijas į alternatyvią energiją, ji tuo metu buvo numatyta kaip bandymas „išplauti“ BP ekologišką nedraugišką reputaciją. Šiandien, kai klimato kaita yra didesnė nei bet kada problema ir BP vis dar daug investavo į iškastinio kuro verslą, jis jaučiasi nenaudingas ir netgi įžeidžiantis.

05. „American Airlines“

Ką darote, jei turite įmonės logotipą, kuris, be abejo, yra klasika, kurį sukūrė vienas didžiausių dizaino vardų? Akivaizdu, kad jūs laikytumėtės; tai yra nebent American Airlines.

2013 m. Jis atsikratė savo drąsaus ir ikoniško logotipo, kurį sukūrė Massimo Vignelli, ir jį pakeitė švelnia „FutureBrand“ įstriža pastanga. Senasis logotipas buvo dailios išvaizdos ir simetriškas kūrinys, kuriame tarp dvynukų „A“ buvo stilizuotas kryžminis erelis; naujasis labiau panašus į išretėjusį uodegą, papuoštą minimalistiniu snapu.

Niekam nepatiko, ir net pats Vignelli pajuto poreikį pasverti: „Tai neturi pastovumo jausmo“, - sakė jis „Bloomberg BusinessWeek“. "Nebuvo reikalo keistis. Kiekviena kita aviakompanija daugybę kartų pakeitė savo logotipą ir kiekvieną kartą buvo blogesnė nei ankstesnė."

06. „Leeds United“

Svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti artėjant dideliam pertvarkymui, yra jūsų prekės ženklo auditorijos lojalumas. Jei turite daug atsidavusių pasekėjų, kurie ilgą laiką buvo su jumis, tikėtina, kad jie nesureaguos į milžiniškus pokyčius. Ir jie nėra daug labiau atsidavę nei futbolo sirgaliai.

Taigi jūs turite pasidomėti, ką galvojo „Leeds United“, kai 2018 m. Išdidžiai paskelbė apie naują klubo keterą. Sukurtas kaip būdas pagerbti klubo gerbėjus ir, pasak „Leeds United“, šešių mėnesių tyrimų ir 10 000 konsultacijų produktas, herbas pavaizdavo „Leeds Salute“ - gestą, kurį sirgaliai naudojo rungtynių dienomis. Nepaisant to, kad visa tai yra apie juos, gerbėjai nebuvo patenkinti, o peticija dėl jos atsikratymo greitai pritraukė daugiau nei 10 000 parašų. Rezultatas? 2018 m. Keterą jau pakeitė tradiciškesnis dizainas.

07. Sonic the Hedgehog

Užbaikime šią negarbės kolekciją su dar vienu dideliu dizaino siaubu nuo šių metų. „Sonic the Hedgehog“ yra vienas iš akimirksniu atpažįstamų vaizdo žaidimų personažų, ir nors jo išvaizda per daugelį kartų buvo patobulinta, niekas negalėjo paruošti žmonių tam, kas atsirado būsimo „Sonic“ filmo anonse.

Dingo mielas animacinių filmų personažas, kurį pakeitė CG siaubingumas tiesiai iš nemalonaus slėnio - košmarus sukelianti chimera su žmogaus dantimis. Atsilikimas buvo greitas ir žiaurus, o „Paramount“ atsakas buvo pakankamai greitas; per kelias valandas nuo anonso išleidimo filmo režisierius „Twitter“ tinkle pažadėjo grįžti prie piešimo lentos ir pradėti iš naujo.

Populiarus. T
Šįvakar „HP ZED London“: nauji iššūkiai populiariausiems menininkams
Skaityti.

Šįvakar „HP ZED London“: nauji iššūkiai populiariausiems menininkams

Vakar vakare „HP ZED“, „pop-up“ parduotuvė Londone, oho mie te (19.00–22.00), pra idėjo tilingai ir pra idėjo dviejų avaičių iš kirtiniai renginiai, kirti KG menininkam . Vyk daugybė derybų, eminarų i...
Vaikų knygų spintos: geriausios vaikų knygų lentynos 2021 m
Skaityti.

Vaikų knygų spintos: geriausios vaikų knygų lentynos 2021 m

Įtraukę į avo erdvę puikia vaikiška knygų pintele ne tik laiky ite knyga ir atrody ite puikiai, bet netgi galite priver ti mažylį daugiau kaityti. Vaikų knygų lentyno būna įvairių dydžių ir dizaino, k...
Paleidimo brošiūrų sėkmės vadovas
Skaityti.

Paleidimo brošiūrų sėkmės vadovas

Jei vadovaujate tartuolių bendrovei, greičiau iai trūk ta laiko ir pinigų. Lank tinukų dizaina , brošiūrų pau dinima ir rinkodara, nor tai gali būti vieni iš varbiau ių jū ų prioritetų, yra dalykai, k...