5 masiniai prekės ženklai, kurių nebėra su mumis

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 16 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 9 Gegužė 2024
Anonim
Встряхнём Джокеру лампочку ► 5 Прохождение Batman: Arkham Origins
Video.: Встряхнём Джокеру лампочку ► 5 Прохождение Batman: Arkham Origins

Turinys

Stiprus prekės ženklas gali pasijusti nemirtingu subjektu; kažkas, kas bus su mumis amžinai. Kai pagalvoji apie tokius prekės ženklus kaip „McDonald‘s“, „Apple“ ar „Coca-Cola“, atrodo nesuvokiama, kad jie kada nors turėtų žlugti. Jie paprasčiausiai yra per dideli, per daug aprėpiantys, kad kada nors eitų mažesnių konkurentų keliu.

Tačiau realybė yra ta, kad net didžiausi prekių ženklai, labiausiai atpažįstami namų ūkio pavadinimai gali nukristi. Kartais akivaizdžiai neprieinamas vardas slepia pernelyg ištemptą ir netinkamai valdomą verslą, kuris klesti ant žlugimo ribos, kartais rinkos jėgos ar pažangos eiga tiesiog įstumia galingą prekės ženklą į žemę, ir nėra nieko, kas būtų didžiausias logotipo dizainas ar genialiausia prekės ženklo strategija gali tai padaryti.

Kai kurie prekių ženklai iš esmės baigiasi savo aktualumu. Kaip išganingas atminimo memas, čia yra penki, kurie kažkada buvo laikomi nemirtingais, bet kurių dabar nebėra.

  • Kaip savo vardus gavo didžiausi pasaulio prekės ženklai

01. Pan Am


Kai Stanley Kubrickas kūrė savo 2001 m. Filmą „Kosminė odisėja“ ir jam reikėjo atpažįstamo pavadinimo, kuris būtų pridedamas prie komercinių skrydžių į kosmosą, buvo tik vienas pasirinkimas: „Pan Am“. Didžiąją 20-ojo amžiaus dalį „Pan American World Airways“ dominavo kelionėse lėktuvu, o jos ikoninis mėlynas „mėsos kukulys“ logotipas buvo atpažįstamas visur, kur jis skrido - tai buvo beveik visur. Naujoviškos reklamos kampanijos padėjo parduoti keliones lėktuvu masėms, o šeštajame dešimtmetyje ji netgi pradėjo priimti indėlius skrydžiams į mėnulį, tikėdamasi, kad pirmieji skrydžiai bus apie 2000 m.

Tada nenuostabu, kad 2001 m. Erdvėlaiviai sportuoja „Pan Am“; „Pan Am“ skelbimai taip pat rodomi 2010 m. Tęsinyje ir „Blade Runner“. Tačiau „Pan Am“ niekada net nepateko į 2001 metus; Po siaubingų kelerių metų, kai jį apėmė bėdos, įskaitant 1988 m. Lockerbie bombardavimą ir pirmąjį Persijos įlankos karą, Pan Am paskelbė bankrotą 1991 m. Vienintelis išlikęs padalinys yra Pan Am tarptautinė skrydžių akademija Floridoje.

02. Temzės televizija

Kaip pagrindinė ITV tinklo dalis nuo 1960-ųjų pabaigos iki 1990-ųjų pradžios, „Thames Television“ turėjo vieną iš labiausiai atpažįstamų britų televizijos idėjų, kurią sukūrė Minale Tattersfield, susidedanti iš Londono įžymybių vinjetės, kylančios iš ekrano vidurio. , jo atspindys apačioje ir kartu su aštuonių natų fanfare „Salute to Thames“.


Nebuvo galima išsisukti nuo tos Temzės tapatybės; tai buvo prieš daugelį geriausių to laikmečio TV programų. Tai matėte prieš tokias laidas kaip „The Sweeney“, „Keršytojai“ ir „Minder“, ir ji net kartą pasirodė BBC, prasidėjus Monty Python „Skraidančio cirko“ epizodui.

Nepaisant stiprios prekės ženklo tapatybės, „Thames“ 1991 m. Prarado savo transliavimo franšizę ir, nors vis dar egzistuoja kaip „Fremantle“ žiniasklaidos pramogų etiketė, vardas nebeturi svorio, kurį jis turėjo savo aukso amžiuje.

03. Woolworthas

„Woolworths“ anksčiau buvo vienas didžiausių JK mažmeninės prekybos vardų. Kad ir kur eitumėte, galite tikėtis, kad yra „Woolworths“ filialas su funkcionaliu baltai ant raudonos spalvos logotipu, kuriame parduodamos įvairios prekės už prieinamą kainą. Jo populiariausi kalėdiniai skelbimai buvo šventinės televizijos pagrindiniai elementai aštuntajame ir devintajame dešimtmetyje.


Tai buvo vieta, kur eiti 80-ųjų vaikai, ieškodami septynių colių viengungių ir „pick-n-mix“ saldumynų, taip pat ji buvo žinoma dėl savo „Winfield“ prekės ženklo namų apyvokos prekių, taip pat dėl ​​„Ladybird“ vaikiškų drabužių asortimento. Nors tai niekada nebuvo nuotoliniu būdu kieta ar madinga, tai buvo vienas iš tų patikimų gatvių įrenginių, kuriuos tikėjotės visada būti šalia.

Tačiau kaip vienam iš geriausių muzikos mažmenininkų šalyje, jį smarkiai paveikė skaitmeninių formatų populiarėjimas, o „Woolworths“ nepadėjo palikti gatvės, kuriai naudinga apsipirkti internetu ir ne mieste. Reikėjo 2008 m. Finansinės krizės, kad užbaigtume Woolworthsą; paskutinės jo parduotuvės buvo uždarytos 2009 m. pradžioje.

04. Komodoras

Šiais laikais visi esame įpratę namuose turėti kelis skaičiavimo įrenginius, jau nekalbant apie kišenes, tačiau dar 1970-aisiais ir 1980-aisiais idėja turėti savo kompiuterį buvo tik pradėta diegti, nes buvo keletas kompiuterių. novatoriškų kompanijų, kurių daugelio jau nebėra. Visi žino „Apple“, kuris buvo namų kompiuterio amžiaus pradžioje, tačiau neabejotinai didžiausias vardas ankstyvaisiais namų kompiuterių laikais buvo „Commodore“.

Jis pristatė PET, pirmąjį masinės prekybos namų kompiuterį, 1977 m. Sausio mėn. - likus pusmečiui iki „Apple II“ pardavimo - ir dominavo rinkoje devintajame dešimtmetyje, pirmiausia su „VIC-20“, po kurio sekė itin sėkmingai dirbantis „Commodore“. 64 - sunkiasvoris mašinos, turinčios visą 64 kilobaitų atmintį, žvėris, kurios per visą savo gyvenimą parduota nuo 10 iki 17 milijonų vienetų.

Nors kita „Commodore“ mašina „Amiga“ pasirodė beveik tokia pat populiari kaip „C64“, „Commodore“ nesugebėjo išgyventi žaidimų konsolių ir vis pigesnių „IBM PC“ suderinamų mašinų populiarumo ir 1994 m.

05. „Blockbuster“

Dar viena negailestingo technologijų žygio auka „Blockbuster“ yra vienas iš tų prekės ženklų, kurių neįsivaizdavote kada nors praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Vaizdo įrašų nuoma tada buvo didžiulė rinka, o „Blockbuster“ buvo neabejotinas jos čempionas - visame pasaulyje pasiekta daugiau nei 9000 parduotuvių.

Idėja užeiti į parduotuvę ir išsinuomoti filmą vaizdo kasetėje porai naktų dabar gali pasirodyti keista ir svetima (nors atsižvelgiant į retro vinilo ir juostų atgimimą, nebūtume nė trupučio nustebinti pamatę, kad VHS grįžta nostalgiškai ), bet tada namuose žiūrėjote naujausius filmus, bent jau tuo atveju, jei nenorėjote užpildyti visų savo lentynų stambių parduotuvėje nusipirktų vaizdo juostų.

„Blockbuster“ sugebėjo atlaikyti perėjimą prie DVD ir „Blu-Ray“, tačiau nenumatė, kaip greitai srautas perims, ir nors vėlavo savo transliacijos paslauga, tai buvo pusė širdies pastangos, kurios netruko ilgas. Šiandien „Blockbuster“ yra visiškai negyvas, tik viena parduotuvė liko Bende, Oregone.

Įspūdingi Straipsniai
7 nemokamos portfelio talpinimo galimybės dizaineriams
Skaityti Daugiau

7 nemokamos portfelio talpinimo galimybės dizaineriams

Gerai atrodanti portfelio vetainė yra viena iš pagrindinių dalykų, kuriai turite rūpinti kaip dizaineri . Bet jei jū tik pradedate avo veiklą ar net ne u imą tote apie ąnauda , galite nenorėti rinkti ...
Sukurkite interaktyvų paralaksinį vaizdą
Skaityti Daugiau

Sukurkite interaktyvų paralaksinį vaizdą

Paralak o linkima nebėra garantuota dėme io traukėja , kuri buvo ank čiau, tačiau yra ir kitų būdų, kaip naudoti paralak ė metodu , kad pritrauktumėte lankytoju ir pagerintumėte avo vartotojo patirtį....
20 geriausių nemokamų išteklių, skirtų mokytis logotipo dizaino
Skaityti Daugiau

20 geriausių nemokamų išteklių, skirtų mokytis logotipo dizaino

Ne varbu, ar e ate vi iška naujoka , ar patyrę profe ionala , apie logotipo dizainą vi ada galite užinoti daug daugiau. Tačiau nor žiniatinklyje yra daug pagalbo ir patarimų, dauguma jų kartoja i ir d...