7 pagrindinės „Marvel“ filmų logotipų tipografinės tendencijos

Autorius: Randy Alexander
Kūrybos Data: 2 Balandis 2021
Atnaujinimo Data: 12 Birželio Birželio Mėn 2024
Anonim
END GAME (Parody) by: King Vader
Video.: END GAME (Parody) by: King Vader

Turinys

Kai „Marvel Studios“ ruošiasi švęsti 10-metį, mes apžvelgiame „Marvel“ filmų logotipų tipografines tendencijas.

Turėdama daugybę superherojų, iš kurių galima rinktis - „The Incredible Hulk“, „Thor“, „Captain America“ ir dar daugiau - „Marvel“ kasmet išleidžia naują filmą nuo 2008 m., Kai išleido „Iron Man“, pastatydamas prekės ženklą į vieną galingiausių pasaulyje.

Tačiau turint didelę galią, tenka didelė atsakomybė, ypač kalbant apie kiekvieno filmo logotipo dizainą. Taigi kaip yra su tipografija? Kaip per pastarąjį dešimtmetį vystėsi filmo superherojų logotipai? O ko dizaineriai gali pasimokyti iš savo evoliucijos?

Iš „Marvel“ filmų logotipų išskiriame septynias didžiojo tipo tendencijas ir siūlome dizainerių įžvalgas.

01. Grįžti prie pagrindų


Viena aiški „Marvel“ 2017 ir 2018 m. Filmų logotipų tendencija rodo, kad daugelis dizainų vis labiau grįžta prie savo originalių komiksų šaknų.

„Nuo pat pirmojo„ Geležinio žmogaus “filmo„ Marvel Studios “filmo prekės ženklas nebūtinai buvo per daug susietas su savo komiksų kolegomis - išskyrus„ Keršytojų “logotipą“, - aiškina komiksų dizaineris ir kūrybos direktorius Tomas Mulleris. "Tai buvo padaryta siekiant nustatyti IP ir prekės ženklus, kurie pasiekė daugiau nei komiksai."

Kitas veiksnys yra tas, kad daugeliui senesnių filmų buvo suteikta licencija kitoms studijoms. Dabar ši tendencija atrodo atvirkštinė, nes daugelis naujesnių logotipų linksta į savo originalius komiksus.

Žodis, skirtas 2018 m. Filmui „Žmonių neturintys žmonės“, yra glaudžiai pagrįstas 1998 m. Logotipu, kurį sukūrė „Comicraft“ Johnas ‘JG’ Roshellas, o „Captain Marvel“ logotipas įkvėpė originalaus komiksų laiško Jaredo K Fletcherio dizaino.


02. Anti-plokščias dizainas

2016-ieji galėjo būti plokščio dizaino metai, tačiau tipo supaprastinimas ir toliau išlieka aiški logotipo tendencija 2017 m. Dėl to dar labiau pastebima, kad naujesni „Marvel“ filmų logotipai daro viską kitaip - kaip parodė „Avengers: Infinity War“ logotipas, pasižymintis blokiniu 3D tipu.

"Pastaraisiais metais visame pasaulyje buvo keičiamasi link paprastesnio, švaresnio," plokščio "dizaino, todėl įdomu matyti, kad tai vyksta priešinga kryptimi", - pabrėžia apdovanojimus pelnęs tipografijos dizaineris Craigas Wardas.

„Galite pateikti argumentą, kad pavadinimai yra puiki metafora filmams, kurie patys tapo tamsesni, brandesni ir gilesni“.

03. Tekstūruotas tipas


Ankstesniuose „Marvel“ filmų logotipuose studija laikėsi paprastos tipografijos, o išblukę atspalviai dažnai buvo dominuojantis specialusis efektas. Su naujais pranešimais „Marvel“ persikelia į labiau tekstūruotą teritoriją, suteikdama filmų pavadinimams galimybę dar daugiau pasakyti apie filmo veikėjus ir siužetą, taip pat pasirodo iš standartinio „Marvel“ fono.

"Vienas dalykas, kurį dabar pastebiu, yra tai, kaip naujoji grafika turi daugiau tekstūros", - sutinka dizaineris Paolo Grasso. „Pirminis„ Thor “logotipas:„ Ragnarok “sukelia uolingą tekstūrą, o„ Guardians of the Galaxy “:„ Vol 2 “ir„ Juodosios panteros “logotipuose - metalinis blizgesys.

„Atrodo, kad senesni logotipai lieka prie to„ lazerio ant juodo “efekto, - tęsia jis, - tai man primena 90-ųjų pabaigos filmų logotipus, pavyzdžiui,„ Misija neįmanoma “.

04. Drąsesnės spalvų paletės

Ankstesniuose „Marvel“ filmuose logotipai daugiausia laikėsi standartinės sidabro ir raudonos spalvų paletės - su keliomis išimtimis. Tačiau pastaruoju metu tipografija persikėlė link aukso ir žalvario tonų, kuriuos galima pamatyti „Keršytojų: Begalybės karo“ ir „Juodosios panteros“ logotipuose.

Tomas Mulleris priduria, kad, nors tipografija „Galaktikos sergėtojų“ 2 t. Ir „Thor: Ragnarok“ logotipuose „visiškai aprėpia savo keturių spalvų kilmę“, jie tai daro „su neabejotinai drąsesne spalvų palete“.

Ir verta pabrėžti, kad „Guardians of the Galaxy: Vol 2“ logotipas buvo pirmasis „Marvel“ filmas, kurio mėlyna spalva buvo naudojama kaip pagrindinė spalva.

05. Suapvalinti kraštai

Kartu žvelgiant į būsimus „Marvel“ filmų logotipus, visų tipų tipografija pastebimai skiriasi nuo kitų. Nors daugumoje logotipų yra kvadrato formos tipografija, kapitonas Marvelas pasuka link apskritimo. Tai pagrįsta originaliu Jaredo K. Fletcherio dizainu, tačiau tai pastebimas poslinkis link kažko kito.

Panašus stilius neseniai buvo naudojamas „Žmogus-voras: grįžimas namo“, galbūt parodydamas, kaip „Marvel“ filmai yra skirti jaunesnei auditorijai. „Žmogus voras: grįžimas namo“ yra lengvabūdiškas filmas (palyginus, tarkime, su „Keršytojais“), o pats herojus yra vienas jauniausių visatoje.

Šis apskritas geometrinis tipas sukelia jaunatvišką linksmumo jausmą, o ne išskirtinį tipą, naudojamą vyresniems herojams.

1980-ųjų žaidimai

Kalbant apie krypties poslinkį, naujausia „Thor: Ragnarok“ tipografija neabejotinai skiriasi nuo ankstesnių serijos logotipų išvedimų. 2011-ųjų „Thor“ dizainas buvo plonas, metalinis, o 2013-ųjų „Thor: The Dark World“ pateikė drąsų, tekstūruotą tipą, panašų į pradinį „Thor: Ragnarok“ logotipą.

Tačiau šių metų pradžioje buvo pristatytas naujas filmo logotipas ir jo retro žaidimų estetika žymi serijos tono pasikeitimą. Režisierius Taika Waititi apibūdino „Thor: Ragnarok“ kaip „70-ųjų / 80-ųjų fantastinės fantastikos“ filmą - o naujojo logotipo tipas atspindi naują viziją.

Iš „Thor: Ragnarok“ priekabos aišku, kad „Galaxy Guardians“ taip sėkmingai pavertęs požiūris į kalbą užims pagrindinę naujosios dalies dalį. Ir nors mes kalbame apie Galaktikos sargų temą, tą patį efektą galima pamatyti ir t. 2 logotipas.

„Tai yra tam tikra tendencija, tačiau ji suteikia daug daugiau charakterio ir suteikia linksmą linksmą jų komiškų kolegų paveldą“, - aiškina dizaineris Kyle'as Wilkinsonas. „Atrodo, kad dėmesys skiriamas ir tikrojo tipo dizainui, o ne kai kurių abejotinų tipų pasirinkimų slėpimas už specialiųjų efektų skraistės.“

07. Neatitinkantys šriftai

Retro ir komiksų įtaką taip pat galima pastebėti rankomis nupieštu „Žmogaus voras: namo grįžimas“ logotipu „Žmogus-voras“: „Homecoming“ logotipu ir „Vol. 2 'galaktikos sarguose: „Vol 2“ logotipas.

Nors ši neatitinkanti atmosfera pasiekiama naudojant kontrastingas spalvas ir netradicines spalvų paletes, neįprastas šriftų susiejimas taip pat gali būti efektyvus būdas pritraukti auditorijos dėmesį.

Įdomūs Straipsniai
Geriausias nemokamas logotipų kūrėjas: 10 geriausių įrankių
Skaityti Daugiau

Geriausias nemokamas logotipų kūrėjas: 10 geriausių įrankių

Prekė ženklo kūrima gali būti nelengva , tačiau geriau i nemokamų logotipų gamintojai uteik jum pažangą jū ų proce e. Kuriant logotipą reikia daug ap var tyti, o aišku tyrima ir upratima apie kliento ...
Naujos programos piktogramos yra tobulos
Skaityti Daugiau

Naujos programos piktogramos yra tobulos

Piktogramų dizaina gali ukurti neįtikėtiną darbą - pradedant plokščio dizaino pa iūlymai ir baigiant reali tiškomi 3D piktogramomi , reikia įkvėpimo gau o . Prahoje į ikūrę dizaineri Filipa lováč...
„Quenched“ pradeda labdaros projektą „Xpress“ ir albumą
Skaityti Daugiau

„Quenched“ pradeda labdaros projektą „Xpress“ ir albumą

Bena Tallona [BT]: "" Xpre "yra tran medijo informavimo kampanija labdaro organizacijo CALM vardu. avižudybė yra vieninteli didžiau ia jaune nių nei 35 metų vyrų žudika ir tai mane ukrė...