24 valandos su Jonathanu Barnbrooku

Autorius: John Stephens
Kūrybos Data: 28 Sausio Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 19 Gegužė 2024
Anonim
The Last CIA Whistleblower: Drug Trafficking, Training Terrorists, and the U.S. Government
Video.: The Last CIA Whistleblower: Drug Trafficking, Training Terrorists, and the U.S. Government

Kai buvo jaunesnis, Jonathanas Barnbrookas daug laiko praleido kapinėse. Nesijaudinkite, tai įvyko ne dėl Morrissey polinkio, o apie jį nėra nieko iš „Nosferatu“. Jis ten mokėsi tipografijos. Išgraviruotas tekstas ant senų antkapių ir paminklų jam buvo pagrindinis įkvėpimas, o atgaivinimas, pritaikymas ir šiuolaikinio balso suteikimas praeities laiškų formoms buvo pagrindinė jo darbo dalis.

„Aš gyvenu Highgate, nes ten yra Highgate kapinės. Kapinės ir antkapiai buvo tikras įkvėpimas, kai buvau jaunesnis, tipografijai ir atmosferai “, - sako Barnbrookas. „Mane domino klasikinė tipografija ir jos lankymo vietos Londone, kur studijavau, yra bažnyčios ir kapinės. „Highgate“ yra ypač geras, nes yra visiškai apžėlęs. Tai tarsi ėjimas į šią prarastą civilizaciją. Kai įėjote, visur buvo medžiai ir antkapiai, padengti gebenėmis ir sulaužyti. Tai tikrai graži atmosfera “.

Yra visokių priežasčių, kodėl klasikiniai užrašai jam atrodo tokie įdomūs. Viena yra to, kas iškalta akmenyje, pastovumas, priešingas šiandieninei išmetimo kultūrai. Akmuo apibendrina kažkieno gyvenimą trimis eilutėmis, tačiau jo negalima tiesiog išmesti. Dar vienas dalykas, kurį jis vertina, yra tai, kad net ir šiandien užrašai vargu ar kada yra laikomi tinkamu dizainu - jie laikomi pusiau kvalifikuotais liaudies menais.

"Normalaus žmogaus antkapis nelaikomas tinkamu menu, dizainu ar tipografija, ir man tai gana įdomu", - tęsia jis, žvelgdamas į savo puodelį arbatos ir kalbėdamas tyliai, apgalvotai. „Tas ne dizainas taip pat turi labai didelę įtaką šiuolaikinės grafikos kūrybai. Žmonės randa tai, ko negamino dizaineris, tačiau jie tarsi įneša savo estetikos į savo darbą “.


Naujausias „Barnbrook“ liejyklos „VirusFonts“ leidimas yra „Priori Acute“. Tai prisideda prie Priori šeimos veido, kurį jis pradėjo kurti prieš dešimtmetį. Rankomis raižytų scenarijų įtaka yra neabejotina dėl 3D griovelių ir šešėlių, tačiau ankstesnės serif ir sans serif šrifto tekstinės versijos atsirado ir dėl Barnbrooko meilės klasikiniams raidėms. Greta „Virus“ Barnbrookas turi dizaino studiją, kurioje „Priori“ yra plačiai naudojama. Tai pamatysite knygose, kurias sukuria studija, albumų viršeliuose ir netgi kaip tapatybės dalį, kurią atliko „Roppongi Hills“, didžiulė Japonijos plėtra, apimanti parduotuves, meno galeriją, kino teatrus ir viešbučius.

„Priori“ plačiai naudoja kiti dizaineriai, kai kurie iš jų yra tiesiai prie Barnbrooko slenksčio. Vieną dieną jis pastebėjo, kad virš „Archer Street“ baro, kitapus kelio nuo „Barnbrook“ studijos, buvo nupieštas naujas ženklas. Jis juokiasi, kai pagalvoja. „Ženklų rašytojas tai darė ir aš pasakiau:„ Ar jums patinka tas šriftas? “Jis atsakė:„ Taip, taip, taip, bet mes turime jus apmokestinti už tos fotografijos padarymą. “Aš pasakiau:„ Aš šriftas! "

Iš jo namų Highgate mieste greitai nuvažiuosite į Londono centrą iki jo studijos, esančios vos už kelių kvartalų nuo „Piccadilly Circus“, tiesiai už „Apollo“ teatro. Jei oras pakankamai šiltas, jis labiau mėgsta važiuoti dviračiu. Pasak jo, su aplinkiniu pasauliu užsiimi daug daugiau nei automobilyje. Jis neturi automobilio ir negali vairuoti, ir greičiausiai taip ir liks. Šiaip ar taip, automobilis nebūtinas Londone, kur jis visada dirbo. Kelių darbai gali būti nuolat vykdomi, o nauji pokyčiai vyksta į viršų, tačiau jam patinka miesto gyvybingumas. Vengdamas turistinių rajonų, jis vis dar atranda tinkamos atmosferos gatves. Fleet Street, nors ir visi laikraščiai dingo, šiuo metu yra mėgstamiausia.


Tai skiriasi nuo Lutono - tolimiausiuose pakraščiuose į šiaurę nuo Londono -, kur jis užaugo. Abu jo tėvai dirbo ten esančioje „Vauxhall“ gamykloje ir, jei ji nebūtų uždaryta, galbūt jis taip pat būtų ten dirbęs. Jo meilė klasikinei tipografijai vystėsi kaip reakcija į vietą. „Neturėčiau to daryti per daug“, - sako jis. „Istorijos nebuvo, tai buvo tik modernus pramoninis miestelis, kad suprasčiau, kaip natūraliai gravituodavau tokios tipografijos ir estetikos link - priešingai nei buvau užauginta“.

Kai jis išvyko studijuoti dizaino į Londoną, pagrindinė tema buvo modernizmas. Kaip ir Lutonas, jam modernizmui trūko gyvybingumo. Istorija, kultūra ir komunikacija buvo supaprastinta iki švarios, sutvarkytos, bet galiausiai siauros estetikos, kurią svajojo viduriniosios klasės baltosios europietės. Su juo nebuvo traukos, todėl jis pradėjo kurti daiktus, kurie atspindėjo gyvenimą, o ne tai, kas jį sumažino.

"Tie nuostabūs modernistiniai pastatai prieš 40 metų dabar atrodo šiukšlės ir yra griaunami", - pabrėžia jis. „Ir„ Helvetica “, kuri buvo naudojama visuose gražiuose Europos laikraščiuose, taip pat buvo naudojama mano miesto dole biure. Jis turėjo skirtingas asociacijas - buvo autoritetas ir gyvenimo niūrumas visame modernizme, o ne socialistinė utopinė idėja, kuria jis prasidėjo “.


Kai kurių šriftų, kuriuos Barnbrookas išleido per metus, pavadinimai privers jus nusišypsoti. Kaip būtų, jei atliktumėte keletą maketų su „Bastard“, „Expletive“, „Moron“ ar „Tourette“? Galbūt „Olympukes“ ar „Infidel“? Šie juokingi ir kiek prieštaringi pavadinimai neabejotinai atspindi kai kuriuos Barnbrooko požiūrius, tačiau jie taip pat sako apie pačius šriftus. Jam šrifto pavadinimas turėtų veikti skirtingais lygmenimis.

„Tourette“, išleistas 2005 m., Yra geras pavyzdys. Jis pavadintas neuropsichiatrinio sutrikimo Tourette sindromu. Kai kurie kenčiantys pacientai negali sulaikyti blogiausių žodžių netinkamiausiais momentais. Tai kontrastuoja su įprastomis mūsų kalbos ribomis, o jas peržengti Barnbrookas norėjo ištirti šriftu - yra vizualiniai laiškų formos aspektai, o vėliau - kaip jie naudojami žodžiuose ir galiausiai kalboje.

„Tourette yra pagrįstas XIX amžiaus pradžios plokščių serif forma“, - sako jis. „Turėti„ Tourette “reiškia, kad žmonės juda už sutarto kalbos kodo ribų. Štai kodėl taip įdomu, kai matai, kad kažkas ten sėdi ir jie bendrauja, ir tuo pačiu metu sako „sušikti wanker piss“. Barnbrookui toks „civilizuotos“ kalbos ir kalbos, kuri nepatenka į priimtas socialines normas, sugretinimas yra įdomus. „Tai aš bandžiau pasakyti„ Tourette “. Yra keiksmažodžių, kurie yra uždrausti, tačiau būtina, kad jie būtų rodomi ir kalba, nes kitaip kalibruoti negalime. Ir aš tikrai mėgstu keiktis “, - priduria jis nedorai išsišiepęs.

Įdomūs Straipsniai
Neaiškios prekės ženklo linijos
Toliau

Neaiškios prekės ženklo linijos

Kai me pirmą kartą ėmėmė didelių prekė ženklo projektų John on bankuo e, klientai paprašė pamatyti mū ų „proce ą“. Taigi pareigingai užrašėme, kok , mū ų manymu, turėtų būti ši proce a . Nepai ant kel...
Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama
Toliau

Kaip padaryti, kad programa būtų pasiekiama

JK vyriau ybė nuo tatai reiškia, kad viešojo ektoriau vetainė ir programo dabar turi būti prieinamo vi iem . kaitmeniniame amžiuje mobilio io programėlė tapo plačiai populiaria ver lo platforma, leidž...
Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos
Toliau

Kaip būti kūrybiškesniam būnant toli nuo studijos

Yra daugybė prieža čių, kodėl galite nebūti avo tudijoje: pavyzdžiui, dirbate namuo e ar toli renginyje. Pertrauka nuo avo tudijo erdvė yra puiku būda pradėti kūrybiškumą, todėl vadovaukitė toliau pat...