10 žaidimą keičiančių technologijų naujovių 2020 m

Autorius: Peter Berry
Kūrybos Data: 16 Liepos Mėn 2021
Atnaujinimo Data: 13 Gegužė 2024
Anonim
Meet Russia’s New Generation of Super Weapons That Shock the World!
Video.: Meet Russia’s New Generation of Super Weapons That Shock the World!

Turinys

2019-ieji buvo dar vieni spartių technologinių naujovių metai, atnešę mums viską, pradedant fotoaparatu apkrautais išmaniaisiais telefonais, galinčiais pralenkti nešiojamuosius kompiuterius, kalbant apie didžiulę apdorojimo galią, iki milijardo naujų išmaniųjų namų įrenginių ir dar kai kurių.

Tačiau kokia buvo išskirtinė kūrybos profesionalų technologija 2019 m., Ir ko galime tikėtis per ateinančius 12 mėnesių? Nesvarbu, ar norite įkrauti nešiojamojo kompiuterio grafinę galią naudodamiesi eGPU, ar visiškai pakeisti savo kūrybiškumą naudodami naują galingą darbo vietą, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kas mus paskatino 2020 m.

Norėdami sužinoti daugiau galimybių, žiūrėkite geriausių mūsų vadovą grafinio dizaino įrankiai 2020 m.

01. „Apple Mac Pro“

„Apple“ pripažino, kad ankstesnis „šiukšliadėžės“ „Mac Pro“ dizainas 2013 m. Nudažė jį į terminį kampą. Dėl to nukentėjo naujovinimo galimybės, todėl įmonė grįžo prie piešimo lentos, kad permąstytų savo požiūrį.


„Apple“ dvejus metus kalbėjo apie savo pertvarkytą „Mac Pro“, kol galiausiai jį paleido 2019 m. Gruodžio mėn., Ir dauguma vartotojų sutiks, kad, nepaisant akį rėžiančios įėjimo kainos, naujasis „Mac“ didelio našumo bokštas pažadėjo pasiūlyti pūslelių našumą, kuris gali atlikite trumpą net pačių reikliausių kūrybinių užduočių darbą.

Labai tyčiojamasi „sūrio tarkų“ grotelių rašto dizainas grįžta į senojo „Mac Pro“ bokštą, tačiau vidus yra teigiamai futuristinis. Mašina naudoja darbo vietos „Xeon“ procesorius su iki 28 branduolių su 64 „PCI Express“ juostomis, iki 1,5 TB didelio našumo atmintimi, aštuoniais „PCIe“ išplėtimo lizdais ir aukščiausios klasės dvigubais „Radeon Pro Vega II Duo“ GPU. To turėtų būti daugiau nei pakankamai, kad pagreitintumėte el. Pašto ir žiniatinklio naršymą.

Jei nejuokaujame, naujasis „Mac Pro“ kainuoja nuo 5 999 USD, todėl ši mašina skirta tik rimčiausiems profesionaliems vartotojams. Iš tiesų, jei maksimaliai padidinsite „Mac“ bokštą „Apple“ svetainėje, brangiausia sąranka kainuoja 53 799 USD. (Ji taip pat neseniai išleido montuojamą ant stovo versiją, pradedant nuo 6 499 USD.)


02. „MSI Creator 17“ nešiojamas kompiuteris su mini LED ekranu

MSI panaudojo „Consumer Electronics Show 2020“, kad pristatytų „Creator 17“, kuris, anot jos, yra „pirmasis pasaulyje“ nešiojamas kompiuteris, turintis „Mini LED“ ekraną. Teoriškai skamba tvarkingai, bet ką tai reiškia praktiškai?

Priimdamas žymiai mažesnius 2 mm šviesos diodus apšvietimui, nešiojamojo kompiuterio 17 colių 4K ekranas siūlo daug daugiau tikslumo nei LCD ekranai, kuriuose naudojamas tradicinis LED apšvietimas. Kūrybiniams skelbėjams tai naudinga norint peržiūrėti turtingą vaizdinį turinį. Technologija žada didelį kontrastą ir HDR, naudodama 240 vietinių pritemdymų zonų, kad galėtų pritemdyti apšvietimą už ekrano sričių, kurios rodomos juodai, išlaikant ryškias ryškias ekrano dalis.

MSI duomenimis, „Creator 17“ taip pat gali parodyti 100 procentų DCI-P3 spalvų gamos, esant 1000 nitų ryškumui, o tai yra standartinis HDR rodymo etalonas. Galbūt dar nežinome vidinių techninių duomenų ar mašinos kainos, tačiau šis pranešimas buvo skirtas „Mini LED“ technologijai, kuri nešiojamiesiems kompiuteriams galėjo padaryti tai, ką OLED ekranai padarė išmaniesiems telefonams.


Įdomu, kad taip pat spėliojama, kad „Apple“ 2020 m. „MacBook“ ir „iPad Pros“ gali būti ta pati žaidimą keičianti ekrano technologija.

03. „Apple“ 16 colių „MacBook Pro“

Naujausias „Apple“ „MacBook Pro“ pasirodė 2019 m. Pabaigoje ir daugelio vertinamas kaip „MacBooks“ planas, kuris turėtų pasirodyti bent ateinančiais ar dvejais metais. Iš pažiūros atrodo, kad mažai kas pasikeitė, tačiau atidžiau pažvelkite ir pastebėsite, kad tam tikros pagrindinės savybės buvo žymiai patobulintos, atsižvelgiant į kūrybinius specialistus.

Pirmiausia, „Apple“ susiaurino rėmelius, kad pritaikytų didesnį ekraną tiems patiems nešiojamojo kompiuterio matmenims, taigi gausite 16 colių „Retina“ ekraną su 500 nitų ryškumo ir P3 plačia spalvų gama. Taip pat ji pakeitė prieštaringai vertinamą drugelio klaviatūrą, kuri pritaikė ankstesnius modelius, ir pakeitė ją žymiai patikimesniu žirklinio jungiklio rakto mechanizmu.

Kalbant apie vidines specifikacijas, net pagrindinis variantas yra šiek tiek žvėris. „Apple“ žada padvigubinti senesnio 15 colių modelio našumą dėl 6 branduolių devintos kartos „Intel Core i7“ procesoriaus ir „Radeon Pro 5300M“ vaizdo plokštės. Vis dėlto tai nėra pigu, nes bazinė 16 GB RAM ir 512 GB SSD kainuoja šaunius 2399 USD (2399 svarus).

Žiūrėkite geriausias kainas dabar žemiau esančiame valdiklyje arba, jei jūsų širdis nenusiteikusi dėl šio modelio, ištirkite mūsų geriausi „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių pasiūlymai.

04. „Microsoft Surface Neo“

„Microsoft“ pristatė „Surface Neo“ 2019 m. Spalio mėn. Spaudos renginyje, tačiau mes vis dar laukiame, kol dvigubo ekrano nešiojamas kompiuteris bus visiškai paleistas kada nors pavasarį. Tai mus tik dar labiau nudžiugino „Neo“, kuriame veiks „Windows 10X“ - naujoji technologijų milžinės operacinė sistema, optimizuota dvigubo ekrano įrenginiams.

„Microsoft“ tvirtina, kad į knygą panašus sulankstomasis produktas suteiks „geriausią mobiliųjų įrenginių našumą“ dėl dviejų 9 colių ekranų ir 360 laipsnių vyrių, kurie leidžia jį apversti iš vidaus, o priešingą ekraną naudoti kaip stendą. „Neo“ bus su rašikliu ir nuimama klaviatūra, kurios abi magnetiškai pritvirtinamos prie įrenginio.

Klaviatūra sėdi apatinio ekrano viršuje ir užima šiek tiek daugiau nei pusę jos pločio. Tai palieka vietą virš „Wonder Bar“ (pagalvokite apie „MacBook Pro Touch Bar“) klavišus, kurį galima naudoti kaip valdiklį ir kuris taip pat palaikys „Microsoft Ink“.

Žvelgiant iš skaitmeninės kūrybos perspektyvos, „Neo“ dvigubo ekrano mobilioji darbo erdvė galėtų būti naudinga, leidžianti menininkams dirbti su savo projektu pagrindiniame ekrane ir pasiekti teptukus bei kitus virtualių įrankių rinkinius žemiau esančioje „Wonder“ juostoje.

05. „Wacom One“

Šių metų kasmetiniame CES „Wacom“ pristatė naują 13 colių kūrybinį rašiklį, pavadintą „Wacom One“ (negalima painioti su senesniu „Wacom“). Jis sukurtas turint galvoje „kūrybiškus pradedančiuosius, socialinio turinio kūrėjus ir vizualiai mąstančius asmenis“, kurie nori eskizuoti, piešti, piešti ar redaguoti nuotraukas prie stalo ar keliaudami.

399 USD, tai yra dar nebrangiausia kompanijos planšetė (žr. Mūsų geriausių pigių „Wacom“ planšetinių kompiuterių pasiūlymų vadovą, kad ši kaina būtų pateikta kontekste) ir siūlo mažai tikėtiną funkciją besikuriantiems kūrybininkams ir pradinio lygio menininkams, kurie negali sau leisti nešiojamojo kompiuterio, tačiau turite „Android“ įrenginį.

„Wacom“ turi beveik pėdos pločio aktyvią sritį, kurioje yra daug vietos jūsų kūrybai, ir „Full HD“ ekraną, kuriame galėsite juos peržiūrėti ir dirbti, tačiau tai jokiu būdu nėra didžiulė, sverianti vos 2 svarus. Tuo tarpu slėgiui jautrus rašiklis gali imituoti įvairius rašiklius ir šepetėlius - jam taip pat nereikia baterijų, todėl jis taip pat lengvas.

Jame yra trys prievadai, teikiantys maitinimą, HDMI ir USB ryšį, o pastarieji palaiko „Android“ įrenginius. Tai reiškia, kad jei piešiate išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, galite atspindėti savo darbą „Wacom One“ ir toliau tobulinti savo projektą didesniame ekrane.

06. „Apple Pro Display XDR“

„Apple“ nustojo rodyti ekranus po „Apple Thunderbolt Display“, kurį nutraukė 2016 m., Tačiau praėjusių metų pabaigoje bendrovė grįžo į monitorių rinką naudodama „Apple Pro Display XDR“, kuris prasideda akį traukiančiais 4 999 USD - ir tai net neapima pasirenkamas 999 USD „Pro Stand“!

Kaina neturėtų stebinti - ji skirta būti naujojo „Apple“ aukščiausios klasės „Mac Pro“ kompanionu, tačiau mažai tikėtina, kad kūrybingi profesionalai, turintys standartinius ekrano reikalavimus, ras dar ką nors, kas net priartėtų prie sukūrimo kokybės ir tyrimų kiekio. inžinerijos, kurią „Apple“ įpylė į šią aparatūrą.

„Pro Display XDR“ turi 32 colių 6K „Retina“ ekraną su 6016 x 3384 skiriamąja geba, kuris supakuotas daugiau nei 20 milijonų taškų, o tai kartu siūlo 40 procentų didesnę žiūrėjimo patirtį nei „Retina 5K“ ekranas 27 colių „iMac“. Jis taip pat pasižymi 10 bitų ir P3 spalvų palaikymu, 1 600 nitų didžiausio ryškumo ir 1 000 nitų ryškumo. Maža to, aliuminio monitoriaus korpuse yra ta pati pažangi terminė sistema, kuri matoma naujajame „Mac Pro“, kurią jis jungia naudodamas vieną „Thunderbolt 3“ laidą.

07. „Sketchboard Pro“, skirtas „iPad“ menininkams

Įkvėptas klasikinių iliustracijų eskizų lentų, tradiciškai naudojamų meno mokykloje, „Sketchboard Pro“ yra forma pritaikytas magnetinis laikiklis, skirtas „iPad“, kuris sukuria lygų, plokščią piešimo paviršių aplink ekraną, suteikdamas daugiau patogumo ir palaikymo piešiant.

Jį galima naudoti plokščią ant piešimo stalo arba atremti į stalą, o kojos išlenktos, kad būtų patogesnis 20 laipsnių nuolydis ant bet kurio plokščio paviršiaus gulsčiu ar portretu.

Idėja yra ta, kad turėdami „iPad“, įsitaisiusį rėmelyje, piešdami galite maksimaliai išnaudoti visą ekrano drobę, o ne remtis ranka į kitas ekrano sritis. Kūrėjai tiki, kad ne tik suteiks jums visapusiškesnį vaizdą apie savo meną, bet ir gali pagerinti jo kokybę visapusiškai naudodamas ranką piešimo metu, todėl linijos bus tolygesnės.

„Sketchboard Pro“ pradėjo savo veiklą kaip sutelktinio finansavimo projektas, tačiau jis greitai gavo visišką paramą ir dabar turėtų būti pristatytas kovo mėnesį, o jo mažmeninė prekyba sieks 100 USD (77 svarus). Sužinokite daugiau „Sketchboard Pro“ svetainėje.

08. „Microsoft Surface Studio 3“

„Microsoft“ dar nepaskelbė „Surface Studio 3“, tačiau atrodo, kad serija vyksta po dvejų metų atnaujinimo ciklo, o nuo „Surface Studio 2“ išleidimo 2018 m. Buvo padaryta keletas įspūdingų pažangių mobiliųjų procesorių ir grafikos technologijų pažangų (žr. geriausi „Surface Studio 2“ pasiūlymai čia).

Dar anksti sakyti, kurį procesorių turės kitas „Microsoft“ „viskas viename“ kompiuteris, tačiau patys naujausi „Intel“ H serijos procesoriai nepraslystų. Mes taip pat teigtume, kad atėjo laikas „Microsoft“ sukandžioti kulką ir priimti „Thunderbolt 3“ kitai studijai, atsižvelgiant į tai, kad visi kiti technologijų pasaulio žmonės tai daro, kitaip rizikuoja ilgai žiūrėti į dantį, kai tik jis bus išleistas.

Su savo novatorišku „Gravity Hinge“ ir radikaliu ritės įvesties įtaisu niekas nesiginčys, kad meno kūrimas „Studio 2“ 4500 x 3 000 „PixelSense“ jutikliniame ekrane nėra patirtis, kurios nesiūlo jokia kita įmonė.

Tačiau tiems vidiniams žmonėms reikia rimtai sustiprinti, jei „Microsoft“ planuoja tęsti įrenginį, ypač jei ji planuoja apmokestinti bet ką, pavyzdžiui, 3 499 USD, kuriuos kainuoja „Studio 2“. Taigi, kaip apie tai, „Microsoft“?

09. „Acer ConceptD 7 Ezel“

2020 m. „Acer“ perkelia savo „ConceptD“ kompiuterių seriją į kitą lygį su „7 Ezel“, konvertuojamuoju nešiojamuoju kompiuteriu su įspūdinga grafine galia ir vyriais, leidžiančiais ekraną pasukti ir pasukti bet kuriuo iš penkių skirtingų kampų.

Nešiojamasis kompiuteris palaikys būsimą 10-osios kartos „Intel Core H“ serijos procesorių su pasirinktinėmis specifikacijų galimybėmis, įskaitant NVIDIA GeForce RTX grafiką, iki 32 GB DDR4 atminties ir iki 2 TB „NVMe PCIe“ kietojo kūno atminties.

Jame yra du „Thunderbolt 3“ prievadai, SD kortelių lizdas ir stiklinė jutiklinė dalis. Be abejo, „Ezel“ taip pat yra „Wacom EMR“ skaitmeninis rašiklis ir 4K IPS jutiklinio ekrano ekranas, todėl jis idealiai tinka profesionalams, kuriantiems 2D ir 3D darbus.

Šiais metais „Acer ConceptD 7 Ezel“ pasirodys JAV ir Europoje, pradedant atitinkamai nuo 2 699 USD ir 2 499 USD.

10. OWC „Akitio Node Titan eGPU“

Išorinių GPU korpusų arba trumpai eGPU populiarumas pastaraisiais metais išaugo, daugiausia dėl grafikos pralaidumo, kurį teikia „Thunderbolt“ sąsajos, ir dėl didelio lustų gamintojų, tokių kaip AMD ir „Nvidia“, palaikymo. Prijungus padorų eGPU, net ir ploniausias nešiojamas kompiuteris gali tapti grafine jėga, todėl jis bus patrauklus tiek žaidėjams, tiek turinio kūrėjams.

OWC ką tik paskelbtas „Akitio Node Titan eGPU“ yra vienas tokių pavyzdžių. 650 W maitinimo šaltinis reiškia, kad dėžutė gali talpinti energijos ištroškusias korteles, tokias kaip „Radeon RX Vega 64“, ir perduoti jų apdorojimo greitį nešiojamiesiems kompiuteriams per „Thunderbolt 3“, žymiai sutrumpindama vaizdo įrašų redagavimo ir pateikimo laiką. Erdvus „Akitio“ dizainas reiškia, kad net ir didelės dvigubo pločio vaizdo plokštės gali būti patogiai įmontuotos viduje, o sudėtingoms darbo apkrovoms galite net susieti kelias dėžutes.

„Akitio“ turi ištraukiamą nešiojamąją rankeną, kad būtų lengva transportuoti, ir suteikia galimybę be įrankių lengvai įdiegti kortelę. Tai netgi gali išgauti 85 W galios, kad galėtumėte įkrauti nešiojamąjį kompiuterį, kol dirbate. „OWC AKiTiO Node Titan“ turėtų būti prieinamas 2020 m. Pirmąjį ketvirtį, tačiau vis dar laukiame informacijos apie kainas.

Skaitytojų Pasirinkimas
Ar galite atspėti filmą su šiais retro filmų citatų plakatais?
Skaityti Daugiau

Ar galite atspėti filmą su šiais retro filmų citatų plakatais?

E ame dideli retro plakatų dizaino gerbėjai čia, „Creative Bloq“, ir kai jie ujungia keletą mėg tamiau ių kultinių filmų, negalėtume būti laiminge ni. Iliu tratoriu ir dizaineri Gordona Reida ukūrė gr...
Atsisiųskite „3D World 211“ failus
Skaityti Daugiau

Atsisiųskite „3D World 211“ failus

Norėdami at i ių ti „3D World 211“ numerio pridedamu failu , tie iog pu telėkite nuorodą, e ančią po kiekvienu traip niu, o ZIP faila automatiškai at i ių turinį į jū ų „Mac“ ar a meninį kompiuterį.Je...
27 geriausi nemokamų piktogramų rinkiniai
Skaityti Daugiau

27 geriausi nemokamų piktogramų rinkiniai

Nemokamų piktogramų paieška yra daug laiko reikalaujanti proce a , kuri dažnai nemeta daugybė lobių. Piktogramo yra e mini dizaino komponenta , tačiau individualių piktogramų ukūrima taip pat reikalau...