7 garsūs logotipai, išlaikę silueto testą

Autorius: Monica Porter
Kūrybos Data: 20 Kovas 2021
Atnaujinimo Data: 8 Gegužė 2024
Anonim
„OUKITEL C21 PRO“ - IŠSAMI GRAŽAUS SMARTFONO APŽVALGA
Video.: „OUKITEL C21 PRO“ - IŠSAMI GRAŽAUS SMARTFONO APŽVALGA

Turinys

Geras logotipas šiais laikais turi sunkiai dirbti. Jis turi atrodyti gerai, pradedant didelio masto ženklais ir baigiant socialinės žiniasklaidos piktogramomis, o geriausias būdas išspręsti šias problemas ir pasiekti prekės ženklo pripažinimą yra paprastų ir įsimintinų grafinių formų naudojimas. Logotipai, kurie priklauso nuo sudėtingų, sudėtingų detalių, praranda savo poveikį, kai jie tampa „Twitter“ avataru.

Nors daugumoje firminių ženklų sistemų nurodomos spalvų paletės, spausdinant logotipo dizainas kartais bus perteiktas nespalvotai, tokiu atveju jis turi išsiskirti tiek pat, kiek ir spalva.

  • Neigiama erdvė: 24 puikūs pavyzdžiai

Vienas patikimas būdas užtikrinti, kad jūsų logotipas atitiktų paskirtį, yra atlikti silueto testą. Konvertuokite jį į vienspalvį ir ištirkite jo kontūrą: ar jis vis tiek iš karto atpažįstamas? Perskaitykite įkvėpimą iš septynių didelių prekės ženklų simbolių, kuriuos apibūdina jų išskirtiniai siluetai ...

01. „Airbnb“


Nors dar viena svarbi tapatybės dalis yra jo spalva - nematysite „Airbnb“ logotipo jokiomis kitomis spalvomis, išskyrus koralus, - sumažinus iki juodos ir baltos spalvos, vis tiek nėra abejonių, kuriai kompanijai tai atstovauja. Ir tai nėra blogas pasiekimas vis dar gana jaunai įmonei.

Kaip ir bet koks druskos vertas logotipo dizainas, „Airbnb“ logotipas „Bélo“ sulaukė visokeriopos kritikos, kai jis buvo pristatytas 2014 m. Tai „DesignStudio“ darbas, kuris užsibrėžė „suprojektuoti markizę, kurią kiekvienas galėjo nupiešti - tai, kas peržengė kalbą ir suformavo pagrindą. naujas prekės ženklas “, tačiau žmonių dėmesį patraukė jo panašumai su kitais logotipais ir tam tikras panašumas į moterų lytinius organus.

Kiekvienas naujas logotipo dizainas turi būti pritaikytas internetinių kritikų pirštinėms, o po penkerių metų „Airbnb“ logotipas pakilo virš pradinio pašaipos ir tapo vienu iš tų dizainų, kuriuos visi gali akimirksniu atpažinti. Ir tai puikiai veikia kaip siluetas; paprastos formos naudojimas, kaip tai padarė „DesignStudio“, yra rizikingas pasiūlymas, nes greičiausiai yra daugybė kitų panašaus dizaino prekės ženklų, tačiau „Airbnb“ sparčiai populiarėjant pasauliui, nebuvo jokių problemų užsitikrinant šią konkrečią formą. pagrindinė jo tapatybės dalis.


02. „Volkwagen“

„Volkswagen“ galbūt pasisekė, kad jo inicialai yra absoliuti dovana logotipų dizaineriams. „VW“ yra fantastiškos išvaizdos raidžių derinys, kurį išdėstę vienas ant kito, jūs gaunate įtaigiai abstrakčią formą, kuri vis dėlto iškart identifikuoja savo atstovaujamą įmonę.

Todėl nenuostabu, kad „Volkswagen“ logotipas išsaugojo pagrindinius elementus - VW monogramą ratu - nuo 1937 m. Nors stilius per daugelį metų buvo patobulintas, logotipo, kuris kada nors paliks, iteracijos nebuvo kas nors supainiojo, ką tai reiškia.

Tokia stipri vizualinė tapatybė gali atlaikyti daug netinkamo elgesio, o „Volkswagen“ logotipo pavertimas siluetu praktiškai neturi jokio poveikio. Net ir per daug suprojektuotos pastarųjų metų logotipo versijos naudojasi tos paprastos VW monogramos galia, o naujausia šių metų versija plokščiu dizainu ir plonesnėmis linijomis imasi silueto proceso.


Naujasis „Volkswagen“ logotipas sukurtas taip, kad būtų universalus; ji turi dirbti su viskuo, pradedant socialinės žiniasklaidos piktogramomis, baigiant masiniais įmonės ženklais, ir sumažinant jas iki vienspalvių spalvų, jei kas, sustiprėja jos poveikis.

03. Obuolys

Gerai giriamas „Apple“ logotipas pasižymi ne vien tik geriausių logotipų rinkinių dalimi, bet jis turi ypatingą priežastį jį įtraukti.

Yra daugybė mitų apie įkandimą pavadintame obuolyje, pradedant Ievos prasižengimais Edeno sode, baigiant Alano Turingo tragiška savižudybe, įkandant vaisių, suvarstytą cianidu. Tačiau dizaineris Robas Janoffas pripažino kur kas proziškesnę sprendimo priežastį.

Obuolys su kąsniu - net labai mažas - atrodo kaip obuolys, o ne vyšnia. Šis praktinis sprendimas parodo, kaip svarbu turėti tvirtą, akimirksniu atpažįstamą siluetą. Kartu pateikiami mitai tiesiog prideda papildomų prasmės sluoksnių, tyčinių ar ne.

Po Steve'o Jobso mirties Honkonge gyvenantis grafinio dizaino studentas Jonathanas Makas įkandimo žymės reikšmę pakėlė į visiškai naują lygį, pakeisdamas jį paprastu Jobs'o veido siluetu.

Puiki pagarba palietė nervą „Apple“ gerbėjų bazėje, ir vaizdas tapo virusinis visame pasaulyje. Maką užplūdo tūkstančiai žinučių apie jo dizainą, o ikoninis įkandimo ženklo statusas dar labiau sustiprėjo visuomenės sąmonėje.

04. „Twitter“

Kai Westas buvo atvestas į laivą, kad padėtų „Twitter“ prekės ženklui dar 2012 m., Didelis dėmesys buvo skiriamas piktogramos sukūrimui. Komanda netgi sekė augančią tendenciją naudoti matomas statybines linijas logotipo elementams paaiškinti.

Galų gale kadaise buvęs gana detalus paukštis, kuris 2006 m. Buvo pavaizduotas sėdintis ant ešerio ir žvelgiantis į kairę, o vėliau virto charakteringesniu paukščiu skrydžio metu, su puriu dvelksmu, buvo sugrąžintas atgal į švarų, patenkinamai geometrinį siluetą. . Trumpai tariant, atrodė, kad „Twitter“ užaugo.

Pasak „Twitter“, naujasis logotipas gimė iš „meilės ornitologijai, dizainui, atsižvelgiant į kūrybinius apribojimus, ir paprastos geometrijos“, ir jame naudojami trys persidengiančių apskritimų rinkiniai, apibūdinantys, kaip socialiniai tinklai, interesai ir idėjos susikerta jūsų „Twitter“ sklaidos kanale. paukščio forma.

05. „Playboy“

Iš pradžių Art Paulo sukurta „Playboy“ įžūli liežuvio į skruostą emblema sąmoningai vaidina humoristines triušių seksualines potekstes, nenusileisdama į purvą ar sėklumą.

Antrąjį žurnalo numerį pristatęs 1953 m., Dabar liūdnai pagarsėjęs „Playboy Bunny“ ištisus dešimtmečius išlaikė vis liberalesnį požiūrį į seksualumą, taip pat pornografijos gausėjimą - tai liudija apie savo laikui nepavaldų dizainą.

Jo trapus siluetas, kurio žiedinė akis išmušta iš triušio veido kontūro, ir peteliškė, apibrėžta minimaliais linijiniais dirbiniais, efektyviai veikia vienspalvėje spalvoje - paletė sukurta prabangai, profesionalumui ir klasei sukelti.

Nepriklausomai nuo jūsų požiūrio į „Playboy“ prekės ženklą ir jo vietą šiuolaikiniame pasaulyje, niekas negali paneigti stilizuoto zuikio silueto, kuris jį apibrėžė, efektyvumo.

06. Nike

Kitas žinomas vaizdas visų laikų geriausių logotipų sąrašuose - „Nike Swoosh“ garsiai sukūrė dizaino studentė Carolyn Davidson už princo 35 USD sumą.

Dėl savo paprastumo siluetas tampa dar patrauklesnis, ir, kaip ir „Apple“, jis reguliariai matomas tiek juodos, tiek baltos versijose be pridedamo žodžio.„Swoosh“ turi veikti bet kokiu mastu ir įvairiausiais taikymo būdais, pradedant mažu rėmimo dokumentu, baigiant siuvinėtu logotipu ant drabužio ir baigiant didžiuliu reklaminiame skydelyje.

Nors manoma, kad tai „erkė“, originalus „Swoosh“ įkvėpimas iš tikrųjų buvo sparno siluetas - nuoroda į „Nike“, graikų pergalės deivę. Nepaisant jos kilmės, vis tiek išlieka faktas, kad tokia paprasta, tačiau turima forma kiekvieną kartą išlaikys silueto testą.

07. WWF

Penktasis mūsų pavyzdys, Pasaulio laukinės gamtos federacija, yra šio sąrašo anomalija, nes jis parodo juodos ir baltos spalvos naudojimo apribojimus, kad būtų vaizduojamos tikros vaizduojamo daikto spalvos, o ne tik palyginti abstrakti forma.

WWF sumaniai naudoja neigiamą erdvę savo garsiojoje pandos emblemoje, juodas siluetas tvarkingai nusako veido formą, nereikia kietų kontūrų. Bet kai spalvos yra atvirkštinės, nors ir atpažįstamos, neigiamas vaizdas praranda „pandos“ esmę.

Tokias situacijas reikia aptarti prekės ženklo naudojimo gairėse, kad logotipas būtų teisingai pateiktas.

Dar 2016 m. Pilkasis Londonas ėmėsi perprasti labai mėgstamą WWF emblemą. Vykdydama kampaniją, skirtą informuoti apie klimato pokyčius, agentūra pandą pakeitė žymiai labiau nykstančiu kolega - baltuoju lokiu.

Naudodamas tą patį juodųjų sričių, apibrėžiančių baltą, principą, Pilkasis jį nugriovė tiesiai į akis, nosį ir burną, todėl lokio kontūras išnyksta į nieką, kad atspindėtų jos nykimą link išnykimo.

Dalyvaudamas kampanijoje Grėjus pasiūlė perdirbtą logotipą naudoti WWF nemokamai, tačiau pasiūlymas niekada nebuvo priimtas. Tačiau, kaip ir originalus logotipas, sumani koncepcija turėjo ribotumų, o idėja žlunga, kai spalvos pakeičiamos.

Populiarus Vietoje
Savaitės dizaino įrankiai
Toliau

Savaitės dizaino įrankiai

Kiekvieną šeštadienį pri taty ime pačiu geriau iu įrankiu , kurie dabar iūlomi kūrybiniam kelbimam . Me utelk ime dėme į į tokiu dalyku kaip programavima ir programinė įranga, įtai ai ir aparatinė įra...
Didžiausias šriftų skaičius: 76 - „Aktiv Grotesk“
Toliau

Didžiausias šriftų skaičius: 76 - „Aktiv Grotesk“

„Font hop AG“, gar io rūšie liejykla, atliko tyrimą, pagrį tą i torine varba, pardavimai „Font hop.com“ ir e tetine kokybe. u keletu „Creative Bloq“ ir „Computer Art “ žurnalo ek pertų papildymų nauja...
Anna Debenham apie nešiojamus įrenginius ir naršymą žaidimų konsolėse
Toliau

Anna Debenham apie nešiojamus įrenginius ir naršymą žaidimų konsolėse

Anna Debenham yra lai vai amdoma „front-end“ kūrėja, į ikūru i Braitone, Didžiojoje Britanijoje. Ji yra „A Li t Apart“ techninė redaktorė, 24 būdų bendraautorė. 2013 m. Buvo „Net“ žurnalo „Jaunųjų met...